OTWARTE DRZWI w Akademii Psychologii Sportu 2024

Obejrzyj nagranie i poczuj klimat Akademii

OTWARTE DRZWI w Akademii Psychologii Sportu 2024


Dzień Otwartych drzwi w Akademii Psychologii sportu już za nami. Jeżeli nie mogłeś/aś być z nami na żywo, to przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatne nagranie, które możesz obejrzeć już dziś.

Zapisz się i obejrzyj materiał

KTO POPROWADZIŁ WARSZTATY?

dr Martyna Tadzik – psycholożkę olimpijską, która na co dzień pracuje z olimpijczykami oraz prowadzi swój gabinet współpracując z zawodnikami, rodzicami i trenerami. Martyna zaprezentuje swój model pracy z rodzicem i trenerem sportowym.


Tomasz Kurach -psychologa sportu, jedynego w Polsce certyfikowanego trenera CMPC (przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologii Sportu). Tomek zaprezentuje kilka modeli mentalnych, nad którymi pracujemy w Akademii.


Kinga Legieta – psycholożka sportu, aktywna zawodniczka piłki siatkowej, była Reprezentantka Polski. Kinga zaprezentuje założenia pracy w sporcie Modelem ACT.


Aleksandra Pogorzelska – psycholożka sportu i biznesu, Medalistka Mistrzostw Polski w Triatlonie, trenerka II klasy pływania. Ola Zaprezentuje w jaki sposób tworzy z uczestnikami Akademii – oferty, usługi i produkty oraz jak wygląda projekt roczny, podczas którego uczestnicy programu wdrażają swoje usługi na rynku.